Dora Biuro Usług Rachunkowych

rachunkowość

0.0/5 ocena (0 głosów)

Miej finanse pod kontrolą

 
DORA to biuro rachunkowe we Wrocławiu istniejące od 1997 roku, zajmujące się wspieraniem małych i średnich firm o różnym profilu działalności oraz różnej osobowości prawnej. Ciągła chęć rozwoju w zakresie działalności gospodarczej oraz prowadzenia księgowości daje szereg możliwości związanych z prowadzeniem biura rachunkowego w szerokim zakresie.
 

 
Biuro DORA świadczy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kadrze złożonej ze specjalistów oferujemy szereg usług z zakresu prowadzenia księgowości, sporządzania dokumentacji kadrowo-płacowej, sprawozdań rocznych oraz rozliczeń, a także doradztwa podatkowego z indywidualnie opracowywanym cennikiem.
 

 

Pomoc podatkowa i kadrowo-płacowa

 
Do zadań biura rachunkowego DORA należy również wsparcie Klientów, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Służymy pomocą przy rejestracji firmy, a także fachową poradą podczas stawiania pierwszych kroków związanych z prowadzeniem księgowości nowo powstałego przedsiębiorstwa.
 

 
Usługi świadczone przez biuro poszerzone zostały właśnie o pomoc w zatrudnianiu obcokrajowców. Coraz więcej małych i średnich firm decyduje się na takie rozwiązanie. Jasny sposób tłumaczymy, na czym polegają procedury, a także wspieramy przedsiębiorców podczas tworzenia dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia obcokrajowców, wpływając tym samym pozytywnie na rozwój samego przedsiębiorstwa. 
 

 
Biuro rachunkowe DORA posiada licencję Ministra Finansów nr 27282/01, która uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dysponuje również dodatkowym ubezpieczeniem zapewniającym Klientom pewność i bezpieczeństwo nad powierzoną dokumentacją. Działalność biura reguluje natomiast Ustawa o Rachunkowości.
 

 

Indywidualne podejście

 
Klientom korzystającym z naszych usług kadrowo-płacowych oraz podatkowych zapewniamy nie tylko profesjonalne wsparcie, ale także pełne poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy przy tym terminową i rzetelną realizację zleceń. Prezentowana oferta zostaje dopasowana do oczekiwań każdego Klienta. Także cennik naszego biura rachunkowego opracowywany jest indywidualnie, zgodnie z zakresem świadczonych usług kadrowo-płacowych, księgowych i podatkowych. Wszystko po to, aby w najpełniej wpłynąć na rozwój firmy, pomagając w realizacji nawet najambitniejszych celów biznesowych.

Adres

  • Ulica: Grabiszyńska 241F
  • Kod: 53-234
  • Miasto: Wrocław

Kontakt